A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська центральна районна лікарня" Миколаївської районної ради Одеської області

Приймально-діагностичне відділення

Журавель Іван Васильович – зав. Відділенням лікар хірург вищої категорії


Мартинюк Валентина Вікторівна – старша медична сестра вищої категорії 


Колектив 14 чоловік 1 операційно-перевязувальна медсестра, 1 молодша операційно-перев’язувальна медсестра, 4 медсестри та 4 молодші медсестри, медсестра кабінета трансфузіоної терапії.

Відділення забезпечене дороговартісною  апаратурою: фібро-гастроскоп, пересувний рентген апарат, 3 апарати штучної вентиляції легень, монітори для нагляду за станом хворого, УЗД апарат портативний, цифровий ЄКГ апарат.

В відділенні є три палати Інтенсивної терапії для забезпечення невідкладної медичної допомоги хворим. На випадок невідкладних пологів  розгорнуто палату для прийняття пологів

Також в відділенні знаходиться перев’язочна палата для надання невідкладної медичної допомоги хворим з травмами кістково-м’язової системи та переломами.

Щорічно проводиться понад 200 операцій.


Робота відділення спрямована на надання невідкладної хірургічної допомоги першої необхідності. При наданні первинної медичної допомоги проводяться операції: 

  • Операції при переломах, та кістково-м’язовій системі
  • Операції на шкірі та підшкірній клітковині (доброякісні новоутворення)
  • Полосні операції  проводяться в екстрених випадках;
  • Надання першої допомоги при інфарктах та інсультах.

Фото колективу приймально-діагностиного відділення.


Фото відділення

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора